Słowa kluczowe drogą do sukcesu

Jakie znaczenie i zadanie mają słowa kluczowe w preclach? Najważniejsze. Otóż, precle (presell page) są to artykuły z linkami. Linki w treści tych artykułów, odnoszą do konkretnej strony www. Kluczowe słowa w preclach to właśnie te, które są linkami do stron.
Taki link wygląda bardzo niewinnie, ponieważ ma właśnie postać zwykłego słowa, ale gdy się mu przyjrzeć bliżej, to można stwierdzić, że nie jest on zwykłym słowem , takim samym jak inne w preclu, ponieważ różni się od niej, zwykle jest pogrubiony, lub też jest napisanym na niebiesko. Takie linki są sprytnie zamieszczone w treści, tak by na pierwszy rzut oka nie można się było zorientować. Nawet jeśli użytkownik nie klinie na słowo- link i nie wejdzie na stronę to i tak ten link jest rejestrowany przez Google, lub inną wyszukiwarkę.
To, że jest rejestrowany ma bardzo duże znaczenie, ponieważ pomaga w pozycjonowaniu stron, do których linki znajdują się w treści precla. Im więcej takich link…ów tym lepiej, bo tym łatwiejsze jest pozycjonowanie i tym bardziej widoczna dla wyszukiwarki jest dana strona, przez co też automatycznie ma wyższą pozycję w listach stron, które wyszukuje ta wyszukiwarka.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)