Precle łatwym łupem

Precle to marketing internetowy, ponieważ są to artykuły z linkami, a owe linki w treści przenoszą do konkretnej strony www. Zwykle właściciel tej strony, której linki zawiera precel, zapłacił komuś za napisanie tych precli. Pisanie precli jest zajęciem dochodowym, mimo że wymaga dużej ilości wolnego czasu. Jednak tak jak wszędzie i w tym przypadku znajdą się cwaniacy, którzy nie chcąc się za bardzo namęczyć, chcą zarobić pieniądze. A raczej zarobić to złe słowo- wyłudzić.
Oszuści wykorzystują, że w sieci, aż roi się od różnego rodzaju precli, do wyboru do koloru. Biorąc zlecenie od jakiejś osoby, zamiast uczciwie, tak jakby należało, napisać te precle, wolą je przekopiować z Internetu, a potem takie precle właśnie się dublują na różnych stronach.
Nie dość, że kopiowanie treści z Internetu i podawanie jej jako dzieło swojego autorstwa jest przestępstwem, to jeszcze biorą za to pieniądze, co jest wyjątkowo nieuczciwe. Na takich oszustwach łatwo się jest poznać, wystarczy wklepać pierwsze słowa precla w Google i od razu widać z jakiej strony „pożyczono” sobie tekst.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)