Napój reklamowy w naszej firmie

Bez wody nie przeżyjemy dłużej niż kilka dni. Odpowiednie nawodnienie to gwarancja sprawnie funkcjonującego organizmu. Skoro napoje są nam niezbędne, to może warto pomyśleć o wykorzystaniu ich w marketingu? Wiele firm oferuje przydatne przedmioty czy gadżety ze swoim logo. Mogą to być mało praktyczne przypinki, kalendarze w różnych formatach czy długopisy. Niektórzy inwestują w pokazanie swojej marki na produktach spożywczych, na przykład na cukierkach. Dlaczego nie prezentować się na butelce napoju? Pomysł wydaje się kuszący i mocno uzasadniony.

Napoje reklamowe na pewno sprawdzą się w połączeniu z innymi formami marketingu. Pierwsza na myśl przychodzi duża impreza sportowa, którą nasza firma sponsoruje. Dzięki takiemu wydarzeniu, zaistniejemy w lokalnej społeczności i to w bardzo dobrym skojarzeniu. Dużo ludzi lubi uprawiać sport, a łyk napoju z naszym logo na pewno im to ułatwi. Gasząc pragnienie skojarzą sobie pozytywnie naszą markę.Dobierając napoje z logo na taką imprezę należy dokładnie przemyśleć ich skład. Nie może to być po prostu woda z dużą ilością cukru i sztucznych aromatów. Napój taki powinien być zdrowy, powinien być fit. Idealnie gdy będzie miał właściwości izotoniczne i będzie dostarczać niezbędnych minerałów ( np. magnezu czy potasu) oraz witamin utraconych podczas wysiłku fizycznego.
Bardzo dobrze jest także pomyśleć o wyemitowaniu przynajmniej kilku wariantów smakowych oraz wersji z dodatkiem i bez dwutlenku węgla. Jeśli nasza działalność jest powiązana w jakiś sposób ze sportem czy aktywnym spędzaniem wolnego czasu, to produkowanie napojów reklamowych powinno być naszym obowiązkiem. Podobnie jak w przypadku wyżej opisanym należy zwrócić szczególną uwagę na zdrowy skład produktu. W końcu celujemy do grupy przynajmniej zaawansowanych amatorów danej dyscypliny.
Napoje z logo możemy umieścić na przykład w ośrodkach sportowych takich jak siłownie, hale sportowe, korty tenisowe czy ściany wspinaczkowe. Dobrym pomysłem jest także wysłanie naszych napojów do dystrybutorów. tak by każdy klient otrzymał wraz z naszym towarem butelkę opatrzoną naszym logo.Pozostaje nam wybrać sprawdzonego dostawcę takich produktów. Najlepiej wybrać dużego procenta napojów. projekt etykiety natomiast można zlecić wyspecjalizowanej agencji reklamowej. Musi on oferować napój najwyższej jakości, w wygodnej poręcznej butelce.
Niedopuszczalne by do obiegu trafiły butelki z przekroczoną datą przydatności do spożycia czy też uszkodzonym opakowaniem.

Zobacz: napoje reklamowe z logo | https://oh-drink.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)