Moduły ledowe warte Twojej uwagi

Dobre oświetlenie jest niezwykle ważne w wielu branżach. Bez względu na to, czy to branża motoryzacyjna, reklamowa czy budowlana – montując oświetlenie zwracamy uwagę na jego efektywność, praktyczność oraz względy ekonomiczne. Czy oświetlenie może być jednocześnie dobrej jakości, a przy tym nie naruszyć nadto budżetu? Ten artykuł udowadnia, że tak.

moduł samsungPo pierwsze – moduły ledowe
Ostatnio zdecydowanie prym wiodą moduły ledowe, które znajdują szerokie zastosowania. Szczególnie doceniają je przedsiębiorcy i właściciele wielkogabarytowych reklam i kasetonów, w których to odpowiednie światło, trwałość i cena mają szczególne znaczenie.

Po drugie – co to takiego?
Moduły ledowe stworzone przez koreańską firmę GOQ w doskonały sposób tworzą ciekawe i oryginalne oświetlenie. To praktyczne i energooszczędne rozwiązanie kwestii oświetlenia wszystkiego tego, na co chcemy zwrócić uwagę szerokiej liczby odbiorców. Moduł samsunga umożliwia długotrwałe oświetlenie wielkich powierzchni przy użyciu niewielkich wkładów finansowych.

Po trzecie – działanie modułów
Moduły świetnie sprawdzają się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Ich praktyczna i trwała budowa oraz szczególne parametry pozwalają tym niewielkim urządzeniom pracować w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Moduły ledowe posiadają dużą odporność na zmiany temperatury oraz odporne są na wilgoć. Specjalna obudowa zabezpiecza wyjątkową elektronikę modułów przed uszkodzeniami mechanicznymi. I tak np. moduł samsung może pracować jako główne źródło światła bannerów czy kasetonów.

Po czwarte – gdzie stosować
Moduły ledowe wykorzystywane są do oświetlania dużych liter blokowych, kasetonów oraz różnorodnych reklam. Dzięki nim możliwe jest oświetlanie trudno dostępnych i skomplikowanych obszarów. Na rynku występuje szeroki wybór modeli – od prostych, klasycznych po nowatorskie, bogate i zróżnicowane modele.

Po piąte – parametry
Klienci mogą zdecydować się na barwę np. białą ciepłą, białą zimną, czerwoną, żółtą lub niebieską. Moduły występują o mocy znamionowej od 24 W do nawet 80W. Strumień świetlny występuje w przedziałach od 64 lm do 480 lm, a napięcie w poszczególnych modułach to między innymi: DC 12V, DC 24V, DC 240V czy 230V. Dzięki takim parametrom wielkogabarytowe reklamy oświetlone są przez długi czas przy użyciu niskich wkładów finansowych.

Moduły ledowe świetnie sprawdzają się w różnych dziedzinach. To nowoczesne rozwiązanie docenia szereg klientów ze względu na walory praktyczne i ekonomiczne. Ich dostępność oraz łatwość montażu pozwala na zastosowanie oświetlenia w miejscach, w których do tej pory wydawało się to niemożliwe.

Zobacz więcej: http://goq-led.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)