FOTOGRAFIA ŚLUBNA – co i jak

Musimy znaleźć osobę godną na to stanowisko. Fotografie wykonane przez niego są naszą pamiątką i wspomnieniami przelanymi na papier. Poszukiwania warto rozpocząć od Internetu, który jest zbiorem wiedzy. Ale tak łatwo nie będzie znaleźć odpowiednich informacji, które naprowadzą nas na wymarzonego fotografa. Dlatego potrzebna jest nam wyszukiwarka Google, która selekcjonuje wiedzę i podaje nam gotowe, najszlachetniejsze wiadomości. Usprawnia to nasze działania, skraca czas poszukiwań i nie tracimy cennego czasu na bezsensowne poszukiwania. Więc lepiej od razu rozpocząć “łowy” w wyszukiwarce Google, gdyż żadna inna opcja nie daje nam większej skuteczności. Co trzeba zrobić? Wpisać słowa-klucze, w naszym przypadku są to >fotograf ślubny< i poczekać kilka sekund na załadowanie się wyników. Będą nimi namiary, kontakty, zdjęcia, charakteryzujące danego fotografa. Otrzymamy sylwetki fotografów pałających się tylko i wyłącznie fotografią ślubną. Mając te informacje, łatwo i szybko dokonamy wyboru.

Przedślubne sprawy

Pierwszą, podstawową sprawą, od której musimy zacząć, to udanie się do księdza proboszcza w celu ustalenia daty ślubu. Ta decyzja pozwala na podejmowanie kolejnych kroków, które zbliżą nas do sukcesu tego dnia. Data wybrana, więc możemy wybierać się na poszukiwania idealnego domu weselnego, w którym wyprawimy wesele marzeń. Wcześniej jednak podliczmy gości, którzy będą się bawić na naszym przyjęciu, aby zarezerwować odpowiednią salę. Lokal weselny nie powinien być oddalony dalej niż w promieniu 10km, ponieważ goście nie będą chcieli daleko podróżować. Ponadto musi być urządzony elegancko, stylowo i ze smakiem. Wszelkie kiczowate lokale, jak z PRL-u nie są w dobrym smaku, czas się w nich zatrzymał. My potrzebujemy sali pięknej, nowoczesnej, przestronnej, jasnej i dobrze oświetlonej. Lokal powinien być udekorowany w kolorze przez nas wybranym, obsługa miła i uczynna, a kuchnia smaczna i domowa.

Fotografia Ślubna - Kielce

Foto – fotograf ślubny z Kielc – nasdwoje.com.pl

Na głowie przyszłej panny młodej pozostaje jeszcze kilka spraw i obowiązków, otóż: zakup sukni ślubnej, garnituru, sukienek dla drużek, wiązanek ślubnych, dekorowanie kościoła itd. Wspólna decyzja to zatrudnienie zespołu, bądź DJa, który zapewni szampańską zabawę. Należy pamiętać, że decyzje podejmowane szybko i bez zastanowienia, z reguły są nietrafione i przynoszą więcej problemów, niż korzyści. Każdy krok, powinniśmy przedyskutować z drugą połówką, która tak samo jak my, ma prawo podejmować decyzje i wyrazić swoje zdanie. To są złote zasady, które zagwarantują pełen sukces.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 10.0/10 (2 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głos)