Czym są znaki w preclach?

Precle są to artykuły z linkami. Presell page to inna nazwa precli. Linki w treści są ich główną i najważniejszą częścią, ponieważ to one tak naprawdę są całą reklamą jakie precle mogą dać stronom www, których właściciele zamawiają pisanie precli. Takie linki wyglądają jak zwyczajne słowa i trudno się domyślić, że to tak naprawdę ukryte linki. Linki te przenoszą bezpośrednio na reklamowaną stronę.
Taki precel, by mógł być i użyteczny i by ktoś zapłacił za jego napisanie, musi mieć co najmniej tysiąc jeden znaków. Za znaki liczone są każde pojedyncze litera, a także spacje. Napisanie takiego krótkiego artykuliku nie wydaje się niczym trudnym, jednak w niektórych przypadkach nawet te tysiąc znaków może stanowić spory problem.
Wydaje się, że tysiąc znaków precla można napisać w pięć minut, ale kiedy zbliżamy się do napisania setnego precla na ten sam problem, napisanie tylu znaków może zając nam i godzinę. Nie mając pomysłów i będąc zmęczonym ciągłym patrzeniem na monitor, nie idzie już tak dobrze, jak na samym początku pisania precli.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)